Dizi, Film ve Senaryo Çevirisi
Senaryo Tercümesi
24 Mart 2020
E-Posta Tercümesi

E-Mail Çeviri Hizmetleri

Tercümem Tercüme ofisi uzman ekip, kaliteli, güvenilir, süratli hizmet anlayışı ile e-mail tercüme hizmeti vermektedir.

Kurumsal müşterilere, öğrencilere ve öğretim memurlarına düşük fiyatlı tercüme avantajı sağlayan tercüme büromuz, hızlı kargo, hemen yapılması gereken tercüme, eşsiz tercüme arşivleme gibi kusursuz hususlarla donatılmış, nitelikli bir hizmet verme anlayışındadır. 20 yıllık tecrübenin getirdiği bilgi ve şuurla hareket eden, kaliteli hizmet prensibiyle hizmet veren ve %100 müşteri memnuniyetini amaçlar Tercüme bürosu, e-posta tercümesi hizmeti ile rakiplerine fark atıyor.

E-Posta Tercümesi

E-Posta TercümesiŞirketler her türlü yurt dışı görüşmelerini süratli, tesirli ve ciddi bir haberleşme yöntemi haline gelen ‘e-mail’ (elektronik mektup) yoluyla yürütmektedir. Günümüzde birden fazla firma ve resmi yazışmalar milletler arası çapta yapılmaktadır. Bu sebeple e-posta yazışmaların da yabancı dilde yapılması gerekmektedir. Fakat çeşitli dillerde iletişim kuran insanlar sözlü olarak bile yanlış anlamalar yaşayabiliyorken yazılı iletişimde bu durum daha vahim olabilir.

Bu sebeple birden fazla hakikat ve tüzel kişi e-mail çeviri hizmeti almaktadır. E-posta içeriklerini tercüme ederek müşterisine sunan hizmet sayesinde milletler arası iletişim daha emniyetli ve sağlıklı olmaktadır.

Neden Biz?

Onlarca milletler arası ve ulusal dev şirketlerle iş ortaklığı yapmakta olan firma kurumsal müşterilere sunduğu avantajlarla da sektöre yön gösteren firma unvanına sahiptir.

Acil tercüme, süratli kargo, süresiz çeviri arşivi gibi kusursuz hususlarla hizmet veren tercümem Tercüme ofisimize sizi de bekleriz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbeti Başlat
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba,
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by