Dizi, Film ve Senaryo Çevirisi
Senaryo Tercümesi
24 Mart 2020
Medikal Tercüme
Medikal Tercüme
26 Mart 2020
Evlilik Aile Cüzdanı Tercümesi

Evlilik (Aile Cüzdanı) Tercümesi

Evlilik cüzdanı (aile cüzdanı) bireylerin evli olduklarının resmi kanıtı niteliğine sahip bir belgedir. Çiftler bu belgeyi gerekli durumlarda da kullanabilirler. Örneğin; Evlilik cüzdanı, resmi kurumlarda ve yapılacak işlemlerde kullanılabildiği gibi yurt dışı giriş ve çıkış işlemlerinde de kullanılabilir. Yurt dışında yapılacak işlemler için evlilik cüzdanı tercümesi yapılmalıdır. Evlilik cüzdanı tercümesi yaptırmak için noterden onaylı yeminli tercüme olması gerekmektedir. Tercümem net olarak yeminli tercümanlarımız ile evlilik cüzdanı tercümesi, aile cüzdanı tercümesi, evlilik cüzdanı resmi tercümesi işlemlerini kısa sürede gerçekleştirmekteyiz.

Evlilik Cüzdanı Belgesi Noter Tasdiki

Yurt dışındaki işlemlerin yapılması için evlilik cüzdanı örneği istenmektedir. Evlilik cüzdanının tercüme edilmesi ve istenen kuruma verilmesi gerekmektedir. Bu yüzden evlilik cüzdanının yeminli tercüman tarafından tercüme ettirilmesi gerekir. Evlilik cüzdanının yeminli tercüman dışında tercüme ettirilmesi, evlilik cüzdanı çevirisi olarak sunulmasını sağlamaz. Çünkü resmi bir belge niteliği taşımaz.

Evlilik cüzdanı tercümesinde yeminli tercüman olması gerekli mi?

Yeminli tercümanlar belirli kriterlere, şartlara bağlı ve notere kayıtlı kişilerdir. Resmi kurumlara sunulan tercümelerin de resmi olması gerekmektedir. Yeminli tercümanların, çevirisini yapıp imzaladığı belge, resmi evrak niteliği taşımaktadır. Kuruma sunulan evlilik cüzdanı tercümesinin de yeminli tercüman tarafından tercüme edilip imzalanması ya da kaşe vurması önemlidir.

Evlilik cüzdanının tercümesi notere bağlı bir tercüman tarafından çevrilmiş olabilir. Bunun gibi durumlarda evlilik belgesinin noter tarafından onaylanması olanaksızdır.Evlilik cüzdanı belgesinin yeminli tercüman tarafından tercüme edilip resmi kurumlara sunulması, belgenin kabul edilmemesine neden olur. Bunun için evlilik (aile) cüzdanını yeminli tercümana tercüme ettirmeniz gerekmektedir.

Evlilik cüzdanı tercümesi ne kadar zaman alır?

Evlilik cüzdanı tercümesi ne kadar zaman alır?Evlilik cüzdanı çevirileri hızlı ve kısa bir sürede tercüme edilmektedir. Belgenin içindeki karakter sayıları az olduğundan kısa zamanda tercüme edilmektedir. Fakat evlilik cüzdanı çevirisi yapılırken dikkatli bir şekilde yapılması gerekmektedir. Tercümanlar tarafından talep edilen dile çevrilen belge, daha sonra kontrol aşamasından geçmektedir. Bu şekilde hatasız bir şekilde evlilik cüzdanı tercüme işlemi gerçekleşmektedir. Tercüman çevirisinden sonra, evlilik cüzdanı için noter onayı gerekebilmektedir. Bunun için yeminli tercümanlarımızın kayıtlı olduğu notere başvuru yapılması gerekmektedir.

Evlilik Cüzdanı Çevirisi

Tercümem net, yılları geçen tecrübesi ve birçok dilde uzman ekibiyle beraber tercüme hizmetlerini kısa sürede tamamlamaktadır. Evlilik cüzdanı tercüme fiyatları firmamız tarafından oldukça uygundur. Tercüme işlemlerinde her zaman müşteri, proje gizliliğini ve memnuniyetini ön planda tutuyoruz. İşlerinde profesyonel yeminli tercüman kadromuz ile evlilik aile cüzdanı tercümesinde kaliteli ve hızlı hizmet sunuyoruz.

Tercüme konularında aklınıza takılan, evlilik cüzdanı apostil, aile cüzdanı çevirisi, aile cüzdanı ingilizce çeviri, resmi belge tercümesi, kimlik çevirisi örneği, belge çevirisi, evlilik cüzdanı tercümesi, evlilik cüzdanı tercüme, evlilik cüzdanı çeviri örneği, evlilik cuzdani ingilizce tercümesi, evlilik cüzdanı ingilizce tercümesi, rusça evlilik cüzdanı tercümesi, farsça evlilik cüzdanı tercümesi, urduca evlilik cüzdanı tercümesi, arapça evlilik cüzdanı tercümesi gibi konularda bize ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbeti Başlat
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba,
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by