Yeminli Adli Tercüman
Adli Yeminli Tercüme
27 Mart 2020
CV Özgeçmiş Tercümesi

CV Tercümesi

CV veya başka bir deyişle özgeçmiş sizlerin daha önceden çalıştığınız, okuduğunuz okullar, aldığınız sertifikalar, bildiğiniz diller ve kişisel bilgileriniz bulunduğu bir özgeçmişiniz ile ilgili bilgilendirme belgesidir.

CV tercümesi nasıl yapılır?

İlk adımda CV özgeçmiş tercümesi için sizlerin CV’nizi önceden hazırlamış olmanız ve daha sonra bize ulaştırmanız gerekmektedir. CV tercümesi yazılı bir şekilde profesyonel ya da yeminli tercüman tarafından tercüme edilmesi gerekmektedir.

CV tercümesi hangi alanlarda talep edilir?

CV tercümesi sizlerin bulunduğunuz ülkede veya seyahat edeceğiniz yabancı ülkede çalışacağınız alanda ya da iş başvurularında veya yabancı ülkelerdeki üniversitelerde istenen ilk belgedir. Türkiye’deki yabancı bir firmaya veya yabancı bir şirkete kuruluşunun gerçekleştirildiği dilde bir CV’niz olursa sizin o işe verdiğiniz önemi hassasiyeti göstermiş olursunuz ve diğer iş başvurusunda bulunanlardan bir adım önde olmuş olacaksınız. Diğer gerekli olduğu alan yabancı ülkede CV verecek kişiler için, zira yabancı bir ülkede Türkçe olan bir cv hiçbir anlamı olmayacaktır ve sizin kendi CV tercümenizi yabancı ülkede gerçekleştirmeniz gerekecektir ve buda size fazladan maliyet çıkartacaktır.

Yabancı bir Üniversiteye geçiş talebinde veya yabancı bir üniversite uzmanlık alanınız ile ilgili faaliyet göstere bilmek için CV’niz istenecektir.

CV tercümesi hangi dillerde gerek duyuluyor?

CV tercümesi kullanılacağı alan ile ilgili tercüme dili değişmektedir. Siz hangi dilde talep ederseniz biz tercümem çeviri hizmeti olarak size talep ettiğiniz dilde uzman tercümanımız tarafından CV’nizin tercümesini gerçekleştireceğiz. İster Türkçeden diğer yabancı dillere ister yabancı dillerden Türkçeye veya direk yabancı bir dilden yabancı bir dile tercüme işlemini sizler için gerçekleştirebiliriz.

CV ücretleri nasıl belirleniliyor?

CV ücretleri; CV dilinin hangisi olduğu ve hangi dilde tercüme edileceğine bağlıdır ve en önemli etkenlerden biri CV belgesinin içerik konusu ve içerik sözcük sayısıdır. Bu üç neden esas ücreti belirleyen nedenlerdir.

Tercümem çeviri hizmetleri olarak profesyonel alanlarında uzman tercüman ekibimiz ile sizlere en kaliteli en hızlı ve en uygun tercüme hizmetini sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

Tercümem çeviri hizmetleri olarak bir tıklama uzaklığınızdayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbeti Başlat
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba,
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by